Херсонська прокуратура «взялась» за стихійне сміттєзвалище у Цюрупинському лісництві

Херсонською міжрайонною природоохоронною прокуратурою неодноразово проводились перевірки діяльності державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» , повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Одним з головних аспектів перевірок було стихійне сміттєзвалище, розташоване на території Цюрупинського лісництва. Площа засміченої земельної ділянки на даний час становить 7,7 га, а загальний об'єм відходів - 100 тис. м3.

В той же час прокурорські перевірки засвідчили фактичну бездіяльність посадових осіб ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство». Замість вжиття дієвих заходів для обмеження розростання сміттєзвалища, службовці обмежуються лише інформуванням.

Через неналежне ставлення посадовими особами вказаного державного підприємства до виконання службових обов'язків державі заподіяно матеріальні збитки на суму більш ніж півмільйона гривень.

За вказаним фактом Херсонським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері внесено дані про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 367 КК України.

Досудове розслідування проводиться прокуратурою Цюрупинського району.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net