Херсонська прокуратура «взялась» за стихійне сміттєзвалище у Цюрупинському лісництві

Херсонська прокуратура «взялась» за стихійне сміттєзвалище у Цюрупинському лісництві

Херсонською міжрайонною природоохоронною прокуратурою неодноразово проводились перевірки діяльності державного підприємства «Цюрупинське лісомисливське господарство» , повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Одним з головних аспектів перевірок було стихійне сміттєзвалище, розташоване на території Цюрупинського лісництва. Площа засміченої земельної ділянки на даний час становить 7,7 га, а загальний об'єм відходів - 100 тис. м3.

В той же час прокурорські перевірки засвідчили фактичну бездіяльність посадових осіб ДП «Цюрупинське лісомисливське господарство». Замість вжиття дієвих заходів для обмеження розростання сміттєзвалища, службовці обмежуються лише інформуванням.

Через неналежне ставлення посадовими особами вказаного державного підприємства до виконання службових обов'язків державі заподіяно матеріальні збитки на суму більш ніж півмільйона гривень.

За вказаним фактом Херсонським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері внесено дані про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 367 КК України.

Досудове розслідування проводиться прокуратурою Цюрупинського району.