Борги - як на долоні … електронній

Відтепер про свої податкові борги платник може дізнатися не виходячи з дому, а довідку про їх відсутність отримати на e-mail . Такі нові сервіси для підприємців надає ДПС України, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

Якщо платник має податковий борг перед бюджетом, йому надсилають на e-mail інформаційне повідомлення про заборгованість з податків, зборів (обов'язкових платежів). Якщо ж потрібне підтвердження про відсутність такої заборгованості, то на підставі наданої підприємством електронної заяви, податківців надсилають електронний документ - довідку про відсутність заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів).

Аби переконатися в надійності свого ділового партнера, підприємець може в on-line перевірити перебування його на обліку в податковій службі та стан розрахунків із бюджетом. Сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес - партнера» розміщений на головній сторінці офіційного веб-порталу Державної податкової служби України.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net