Херсонські податківці знайшли 25 порушників серед своїх

Херсонські податківці знайшли 25 порушників серед своїх

За три місяці цього року співробітники відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Херсонській області провели 55 службових перевірок та розслідувань. За ними керівникам органів ДПС, у яких працювали порушники, надіслано відповідні подання щодо усунення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень норм законодавства та вжиття заходів до винних осіб, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

До дисциплінарної відповідальності притягнені 24 податківця. Ще одного звільнено з роботи. Про це повідомляє начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Херсонській області Олексій Авласенко.

Втім, пріоритетом роботи відділу залишається упереджувальна та роз'яснювальна робота серед працівників податкової служби. Для цього протягом січня – березня 2013 року співробітники підрозділу провели близько 480 профілактичних заходів, серед яких виступи, лекції, бесіди в колективах, публікації в ЗМІ та оголошення офіційних застережень.

«Якщо платникам відомі факти про зловживання податківців Херсонщини, вони можуть зателефонувати на інтерактивний сервіс «Пульс» (044) 284-00-07. За кожною такою інформацією проводиться ретельна перевірка та вживаються відповідні заходи впливу на порушників», - запевнив начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС в області Олексій Авласенко.