Херсонські податківці знайшли 25 порушників серед своїх

За три місяці цього року співробітники відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Херсонській області провели 55 службових перевірок та розслідувань. За ними керівникам органів ДПС, у яких працювали порушники, надіслано відповідні подання щодо усунення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень норм законодавства та вжиття заходів до винних осіб, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

До дисциплінарної відповідальності притягнені 24 податківця. Ще одного звільнено з роботи. Про це повідомляє начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Херсонській області Олексій Авласенко.

Втім, пріоритетом роботи відділу залишається упереджувальна та роз'яснювальна робота серед працівників податкової служби. Для цього протягом січня – березня 2013 року співробітники підрозділу провели близько 480 профілактичних заходів, серед яких виступи, лекції, бесіди в колективах, публікації в ЗМІ та оголошення офіційних застережень.

«Якщо платникам відомі факти про зловживання податківців Херсонщини, вони можуть зателефонувати на інтерактивний сервіс «Пульс» (044) 284-00-07. За кожною такою інформацією проводиться ретельна перевірка та вживаються відповідні заходи впливу на порушників», - запевнив начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС в області Олексій Авласенко.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net