Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/04.2013/150413_28.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Херсонські податківці знайшли 25 порушників серед своїх

Херсонські податківці знайшли 25 порушників серед своїх

Херсонські податківці знайшли 25 порушників серед своїх

За три місяці цього року співробітники відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Херсонській області провели 55 службових перевірок та розслідувань. За ними керівникам органів ДПС, у яких працювали порушники, надіслано відповідні подання щодо усунення причин та умов, що сприяють вчиненню порушень норм законодавства та вжиття заходів до винних осіб, повідомляє прес-служба ДПС у Херсонській області.

До дисциплінарної відповідальності притягнені 24 податківця. Ще одного звільнено з роботи. Про це повідомляє начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Херсонській області Олексій Авласенко.

Втім, пріоритетом роботи відділу залишається упереджувальна та роз'яснювальна робота серед працівників податкової служби. Для цього протягом січня – березня 2013 року співробітники підрозділу провели близько 480 профілактичних заходів, серед яких виступи, лекції, бесіди в колективах, публікації в ЗМІ та оголошення офіційних застережень.

«Якщо платникам відомі факти про зловживання податківців Херсонщини, вони можуть зателефонувати на інтерактивний сервіс «Пульс» (044) 284-00-07. За кожною такою інформацією проводиться ретельна перевірка та вживаються відповідні заходи впливу на порушників», - запевнив начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС в області Олексій Авласенко.