Херсонські пенітенціарії обговорили результати своєї діяльності за І квартал 2013 року

Херсонські пенітенціарії обговорили результати своєї діяльності за І квартал 2013 року

12 квітня 2013 року в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області було проведено нараду за результатами діяльності відділів охорони, нагляду і безпеки, режиму і охорони, інженерно-технічних засобів охорони та оперативних служб установ виконання покарань, слідчого ізолятора області за І квартал 2013 року під головуванням в.о. начальника управління ДПтС України в області полковника внутрішньої служби Олега Борисовича Бурого. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

На зборах були присутні перші заступники начальників установ, заступники з охорони, начальники відділів нагляду і безпеки, начальники оперативних відділів, начальники відділів з інженерно-технічних засобів охорони, оперативний склад та працівники управління.

В.о. начальника управління ДПтС України в Херсонській області полковник внутрішньої служби Олег Бурий на початку зборів провів стройовий огляд осіб, які прибули на нараду та організував заняття по стройовій підготовці.

Після стройового огляду в актовій залі управління було підбито підсумки роботи силових підрозділів установ виконання покарань та слідчого ізолятора області за І квартал 2013 року.

Олег Бурий під час наради заслухав доповіді кожної установи, але піддав особливо жорсткій критиці роботу Херсонського СІЗО, у зв'язку із допущенням надзвичайних подій у поточному році. Нарада тривала більше чотирьох годин, в.о. начальника управління розглядав кожне питання, кожне зауваження та недоліки виявлені під час комплексної перевірки Державною пенітенціарною службою України в період з 01 по 05 квітня поточного року, та були складені плани усунення недоліків.

Олег Борисович також довів до відома присутніх, про проблемні питання, які були обговорені нещодавно у прокуратурі Херсонської області під час координаційної наради керівників правоохоронних органів «Про стан протидії злочинності та корупції на території Херсонської області» під головуванням прокурора області Костянтина Свіденка, за участю начальника управління ДПтСУ в Херсонській області генерал-майора внутрішньої служби Володимира Пінькаса.

«Не зважаючи на те, що проводиться постійна цілеспрямована робота по перекриттю каналів надходження заборонених предметів до зон що охороняється, зокрема мобільних телефонів, необхідно посилити роботу у цьому напрямку діяльності»,- наказав присутнім на нараді в.о. начальника управління.
Як зазначив Олег Борисович Бурий, більшість з мобільних телефонів потрапляють на територію виправних установ все ж таки шляхом перекиду їх через огорожу, однак він також зазначив, що на жаль є випадки, коли в цьому ув'язненим та засудженим допомагають й співробітники установ, нехтуючи інтересами служби.

В кінці наради було проведено прийом заліків щодо знання вимог кримінально-виконавчого законодавства, законів, нормативно-правових актів, вимог нормативних документів, які регламентують порядок здійснення оперативно-розшукової діяльності та підбито підсумки службової наради і поставлено завдання на другий квартал поточного року.