«Ми пам’ятаємо!»

«Ми пам’ятаємо!»

Акцію з такою символічною назвою започатковує напередодні Дня Перемоги Херсонський кіш Українського козацтва.

Акція «Ми пам'ятаємо!» започаткована з метою вшанування героїчного подвигу учасників Великої Вітчизняної війни.

Висловити подяку нашим ветеранам за вистраждану ними Перемогу, за свободу, що дісталася сльозами, кров'ю і життями мільйонів людей, вшанувати пам'ять дідів і прадідів.

Взяти участь в акції може кожен бажаючий херсонець, який вважає своїм обов'язком надання уваги, підтримки і подяки ветеранам, на чию долю випали найтяжчі випробування Війною.

Для цього потрібно лиши надіслати нам на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. фото ваших рідних, які приймали участь у Великій Вітчизняній війні та коротку інформацію: прізвище, ім'я та по-батькові, дату народження (смерті), якщо відомо - де саме воювали (роки, військове формування, звання (якщо загинули – де саме)), історія фотокартки.

Фото будуть поділені на дві категорії:
- повоєнні (фронтові);
- післявоєнні (бажано у військовій формі);
- сучасні фото ветеранів.

Приймаються до участі також і повоєнні, не обов'язково фронтові, фото, які розповідають про події тих часів. НЕ СКАЧАНІ З ІНТЕРНЕТУ! Бажано з коментарем подій. Листи з фронту, спогади, розповіді про перемогу.

Якщо ваші фото будуть підкріплені історією про ваших рідних, залюбки розмістимо її на сайті.
За результатами акції, заплановано випуск фото альбому, а весь зібраний фото архів буде передано до віртуального музею козацтва та Херсонського обласного краєзнавчого музею.

Ми пам'ятаємо, що без минулого у народу немає майбутнього. Чи пам'ятаєте Ви?

Прес-служба Херсонського кошу Українського козацтва
Довідки телефоном: 0662217845