Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/04.2013/100413_02_2.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
У колонії на Херсонщині засуджених долучають до прекрасного

У колонії на Херсонщині засуджених долучають до прекрасного

У колонії на Херсонщині засуджених долучають до прекрасного

Взаємодія виправних установ із релігійними організаціями в Херсонській області досить злагоджена, і тому окрім релігійного просвітництва священнослужителі долучаються і до культурного розвитку засуджених та осіб, узятих під варту , повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

Так цими днями на базі Білозерської виправної колонії (№105) було проведено художню виставку картин Херсонського художника-пейзажиста, члена спілки художників України Єлізарова Олексія Георгійовича. Організовано захід з ініціативи релігійної громади церкви християн віри Євангельської «Велике Доручення».

Художник без натиску веде за собою глядача у свій цікавий поетичний світ. Це здебільшого природа рідної Херсонщини. Автор картин, що був безпосередньо присутній на виставці, є людиною релігійною, тому звернення до Бога для художника так само необхідне, як і природне. Натхненням для його робіт є поєднання духовного та рідного краю.

Надихнути на позитивне мислення Єлізаров О.Г. зміг и під час спілкування з засудженими.