У колонії на Херсонщині засуджених долучають до прекрасного

Взаємодія виправних установ із релігійними організаціями в Херсонській області досить злагоджена, і тому окрім релігійного просвітництва священнослужителі долучаються і до культурного розвитку засуджених та осіб, узятих під варту , повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

Так цими днями на базі Білозерської виправної колонії (№105) було проведено художню виставку картин Херсонського художника-пейзажиста, члена спілки художників України Єлізарова Олексія Георгійовича. Організовано захід з ініціативи релігійної громади церкви християн віри Євангельської «Велике Доручення».

Художник без натиску веде за собою глядача у свій цікавий поетичний світ. Це здебільшого природа рідної Херсонщини. Автор картин, що був безпосередньо присутній на виставці, є людиною релігійною, тому звернення до Бога для художника так само необхідне, як і природне. Натхненням для його робіт є поєднання духовного та рідного краю.

Надихнути на позитивне мислення Єлізаров О.Г. зміг и під час спілкування з засудженими.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net