Перші переможці херсонського ралі-рейду

З 05 по 07 квітня 2013 року на території Кінбурнської коси (біля сіл Стара Збур'ївка та Геройське Голопристанського району) відбулись змагання 1 етапу чемпіонату України з ралі-рейдів «Чумацький шлях» в яких взяли участь 28 автомобілів, 2 квадроцикли та 2 мотоцикли. Про це повідомляє управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.

Переможцем у класі „спорт" став Богдан Новицький, ІІ місце посів Микола Кузнєцов та ІІІ місце – Петро Хелєєв, у класі „рейд" І місце – Антон Тихоміров, ІІ місце – Богдан Водолажченко, ІІІ місце - Федір Узунов.

За підсумками змагань переможці та призери були нагороджені кубками та призами.

Крім того, 18-19 травня 2013 року в Херсонській області буде проведений I етап чемпіонату з ралі "Чумацький шлях".Нагадаємо, що у вересні 2012 року на Херсонщині вперше пройшов етап кубка ралі-рейд «Чумацький шлях» в рамках етапу Кубка України з ралі-рейдів 2012 року.

Географічні особливості нашого регіону дозволяють проводити масштабні автомобільні змагання без особливих ускладнень для населення.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net