Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/04.2013/090413_22.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
21-22 квітня херсонцям заборонено користуватися водою

21-22 квітня херсонцям заборонено користуватися водою

21-22 квітня херсонцям заборонено користуватися водою

Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» повідомляє, що з 6 години 21 квітня до 12 години 22 квітня буде проводитись щорічна планова дезінфекція водопровідних мереж міста (окрім мікрорайону "Корабел").

В цей період вода в міській водопровідній мережі буде відсутня або подаватись з високим вмістом хлору тому користуватись нею забороняється, повідомляють в прес-службі Водоканалу.

На час проведення дезінфекції городянам рекомендовано завчасно запастись водою для питних і господарчо-побутових потреб. Міськводоканал звертається з проханням не відкладати набір води на останні години 20 квітня, тому що масовий водорозбір може призвести до різкого падіння тиску в мережі і перебоїв або відсутності водопостачання.

Після 7 години 22 квітня при появі тиску необхідно відкрити крани на 5-10 хвилин для промивання внутрішньобудинкових мереж.

Керівництво підприємства просить з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Довідки за телефоном 42-22-33