21-22 квітня херсонцям заборонено користуватися водою

Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» повідомляє, що з 6 години 21 квітня до 12 години 22 квітня буде проводитись щорічна планова дезінфекція водопровідних мереж міста (окрім мікрорайону "Корабел").

В цей період вода в міській водопровідній мережі буде відсутня або подаватись з високим вмістом хлору тому користуватись нею забороняється, повідомляють в прес-службі Водоканалу.

На час проведення дезінфекції городянам рекомендовано завчасно запастись водою для питних і господарчо-побутових потреб. Міськводоканал звертається з проханням не відкладати набір води на останні години 20 квітня, тому що масовий водорозбір може призвести до різкого падіння тиску в мережі і перебоїв або відсутності водопостачання.

Після 7 години 22 квітня при появі тиску необхідно відкрити крани на 5-10 хвилин для промивання внутрішньобудинкових мереж.

Керівництво підприємства просить з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Довідки за телефоном 42-22-33

НОВОСТИ РАЗДЕЛА
© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net