В Херсоні зростає кількість мільйонерів

В Херсоні зростає кількість мільйонерів

Деклараційний процес виходить на фінішну пряму і за місяць до його завершення про мільйонні доходи прозвітували 5 херсонців.

За повідомленням прес-служби ДПІ у м. Херсоні, один з них повідомив про продаж нерухомого майна, один – про отримання прибутків від інвестиційної діяльності, ще одному херсонцю пощастило отримати подарунок на більш ніж мільйон гривень, двоє отримали інші доходи.

Загалом з початку деклараційної кампанії податківців про свої статки проінформували майже 432 громадянина. Їх сукупні доходи перевищили 53 мільйони гривень.

Найбільш активно звітують до податкової ті, хто у минулому році отримував спадщину – 288 декларацій на суму 19 мільйонів гривень. 33 громадянина повідомили про реалізацію нерухомості, їх доходи склали більше 4,5 мільйонів гривень. Ще 15 херсонців, які у минулому році надавали в оренду приміщення, задекларували понад 128 тисяч гривень, а 13 громадян мають інвестиційні доходи, їх сума складає майже 12 мільйонів гривень. За отриманням податкової знижки до податківців звернулись 604 херсонці.

Наразі цьогорічна деклараційна кампанія поповнить скарбницю місцевої громади Херсону на 902 тисячі гривень з податку на доходи фізичних осіб. До повернення ж у вигляді податкової знижки херсонцям нараховано 680 тисяч гривень.

Декларування доходів громадянами – є вірним кроком на шляху до побудови заможного суспільства і кожен повинен зробити свій особистий маленький внесок у спільну справу. Подання декларацій триватиме до 1 травня. Вперше в цьому році податковою службою запроваджено сервіс «он-лайн» декларування на єдиному веб-порталі органів ДПС. Щоб звітувати про доходи в електронному вигляді, необхідно отримати ключі електронного цифрового підпису.