На Херсонщині проведено міжнародний автопробіг «Серце для сиріт»

На Херсонщині проведено міжнародний автопробіг «Серце для сиріт»

В Чаплинському районі 21-22 березня та в місті Херсоні 23 березня 2013 року проведено міжнародний автопробіг «Серце для сиріт».

Зазначений захід організовано благодійним фондом «Майбутнє України», учасниками якого стали Бігленко Андрій – директор Херсонського обласного благодійного фонду «Мій дім», Маркєлов Павло – працівник місії благодійної організації «Агапе», Йожикова Надія, Кулініч Андрій, Ужва Руслан – випускники інтернатних закладів України, служба у справах дітей Чаплинської районної державної адміністрації та служба у справах дітей виконкому Херсонської міської ради, повідомляє прес-служба ОДА.

В результаті проведеного заходу відвідано 14 прийомних сімей Чаплинського району, в яких виховується 55 дітей, з них: 43 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, 2 особи з їх числа, 4 усиновлені дитини, 6 біологічних дітей, а в м. Херсоні було відвідано два дитячі будинки сімейного типу на базі родини Крюковських та Васильєвих та прийомна сім'я на базі родини Потьомкіних.

Усім дітям вручено подарунки, з прийомними батьками проведено бесіди щодо попередження соціального сирітства та вирішення проблем пов'язаних з вихованням дітей.