Завдяки втручанню прокуратури працівники МПП «Таврія» отримали заборговану заробітну плату

Завдяки втручанню прокуратури працівники МПП «Таврія» отримали заборговану заробітну плату

Прокуратурою Нововоронцовського району проведено перевірку додержання законодавства про працю на МПП«Таврія». В її ході встановлено, що службові особи підприємства безпідставно не виплатили заробітну плату у розмірі понад 530 тис. грн. працівникам, хоча мали таку можливість. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Крім того робітникам не виплачували доплату за роботу в нічний час, та за роботу у святкові і неробочі дні, нехтували укладанням трудового договору при прийомі на роботу. Внаслідок цього працівники підприємства були позбавлені права на щорічну оплачувану відпустку, на матеріальне забезпечення в старості, матеріальну допомогу у разі хвороби та інших прав працівника.

Прокуратура району відреагувала на виявлені порушення, порушивши кримінальну справу відносно службових осіб МПП «Таврія». На даний час її направлено для розгляду до Нововоронцовського районного суду.

Разом з тим, сума боргу залишалася незмінною протягом тривалого часу, тому було організовано перевірку діяльності арбітражного керуючого вказаного підприємства.

За результатами перевірки прокуратурою було внесено подання на адресу арбітражного керуючого МПП «Таврія» про усунення порушень закону. В ході виконання документу прокурорського реагування борг по заробітній платі погашено в повному обсязі.

P.s: раніше «Херсонці» повідомляли про складну ситуацію в якій опинилися працівники МПП «Таврія».