Близько 600 херсонців отримали направлення на флюорографію від Червоного Хреста

Товариство Червоного Хреста України вважає одним із своїх обов'язків по боротьбі з туберкульозом широке інформування населення щодо захворювання та профілактику туберкульозу.

Дуже важливим є необхідність своєчасного звернення населення на обстеження в лікарні, зокрема в флюорографічний кабінет.

За інформацією прес – центру Херсонської обласної організації ТЧХУ, працівники Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України разом з Дніпровською районною організацією та волонтерами Херсонського медичного коледжу, за підтримки обласного центру здоров'я та спортивної медицини в неділю 24 березня провели благодійну акцію присвяченому Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

Читайте також:Туберкульоз стосується кожного

Акцію проводили в ТРЦ «Фабрика» та на Дніпровському ринку. Роздавали пересічним громадянам інформаційну літературу щодо поінформованості цього захворювання. Разом з літературою людям роздавалися направлення в флюорографічний кабінет за місцем проживання на обстеження на туберкульоз.

Люди з великою заінтересованістю брали літературу та направлення (всього було роздано 600 екземплярів літератури та направлень). Люди розібрали за короткий час.

Всього було задіяно працівників Червоного Хреста та волонтерів біля 20 чоловік.

Червоний Хрест найближчим часом планує проводити такі ж благодійні акції в Суворовському та Комсомольському районі.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net