Близько 600 херсонців отримали направлення на флюорографію від Червоного Хреста

Близько 600 херсонців отримали направлення на флюорографію від Червоного Хреста

Товариство Червоного Хреста України вважає одним із своїх обов'язків по боротьбі з туберкульозом широке інформування населення щодо захворювання та профілактику туберкульозу.

Дуже важливим є необхідність своєчасного звернення населення на обстеження в лікарні, зокрема в флюорографічний кабінет.

За інформацією прес – центру Херсонської обласної організації ТЧХУ, працівники Херсонської обласної організації Товариства Червоного Хреста України разом з Дніпровською районною організацією та волонтерами Херсонського медичного коледжу, за підтримки обласного центру здоров'я та спортивної медицини в неділю 24 березня провели благодійну акцію присвяченому Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом.

Читайте також:Туберкульоз стосується кожного

Акцію проводили в ТРЦ «Фабрика» та на Дніпровському ринку. Роздавали пересічним громадянам інформаційну літературу щодо поінформованості цього захворювання. Разом з літературою людям роздавалися направлення в флюорографічний кабінет за місцем проживання на обстеження на туберкульоз.

Люди з великою заінтересованістю брали літературу та направлення (всього було роздано 600 екземплярів літератури та направлень). Люди розібрали за короткий час.

Всього було задіяно працівників Червоного Хреста та волонтерів біля 20 чоловік.

Червоний Хрест найближчим часом планує проводити такі ж благодійні акції в Суворовському та Комсомольському районі.