На Херсонщині конкурс з надання послуг психологічної реабілітації учасників АТО

На Херсонщині конкурс з надання послуг психологічної реабілітації учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради інформує всі підприємства, установи, організації та заклади будь-якої форми власності, які здійснюють заходи з соціально-психологічної реабілітації, щодо необхідності участі в конкурсних торгах із закупівлі послуг з психологічної реабілітації за бюджетною програмою, з тим, щоб учасники АТО Херсонської області могли пройти реабілітацію у поточному році.

Звертаємо увагу, що участь у конкурсі можуть брати у тому числі волонтерські, громадські організації, обласні та районні центри соціальних служб для сім'ї та молоді, госпіталі ветеранів війни, санаторно-курортні, реабілітаційні установи, які відповідають вимогам до учасників конкурсу (відповідають кваліфікаційним критеріям, мають необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі).

Інформація щодо проведення конкурсних торгів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації, вимоги до тендерної документації розміщені на веб-сайті Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО http:\www.dsvv.gov.ua та будуть розміщені на веб-порталі «Державні закупівлі».

Додаткову інформацію щодо участі в торгах потенційні учасники можуть отримати у відділі соціальної, професійної та психологічної реабілітації за тел. (044)281-08-31 або зробивши запит на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

"Нова Каховка"