Інформація про роботу Дніпровського суду напередодні та під час виборів

Інформація про роботу Дніпровського суду напередодні  та під час виборів

Дніпровський районний суд м. Херсона працює 24 жовтня (субота) 2015 року з 08:00 до 24:00 та 25 жовтня (неділя) 2015 року з 08:00 до 20:00.

Згідно діючого законодавства, під час проведення виборчої кампанії, напередодні виборів та у день виборів виборець громадяни можуть звертатись до місцевого загального суду щодо оскарження рішення, дії чи бездіяльності виборчих комісій, членів цих комісій, за винятком рішень, дій чи бездіяльності, що визначені ч. 3-4 ст. 172 КАСУ

Суд приймає позовні заяви щодо рішення, дії чи бездіяльності виборчих комісії або члена комісії до розгляду незалежно від сплати судового збору. У разі несплати судового збору на момент вирішення справи, суд вирішує питання про стягнення судового збору відповідно до правилу розподілу судових витрат.

Адміністративні справи, які надійшли до дня голосування вирішуються судом у дводенний строк. Адміністративні справи за позовними заявами, що надійшли у день голосування вирішуються судом до закінчення голосування. Адміністративні справи за позовними заявами, що надійшли у день голосування, але після закінчення голосування, вирішуються судом у дводенний строк після надходження заяви.

Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Прес-служба Дніпровського районного суду м. Херсона