На Херсонщині будуть депутати з російським громадянством?

На Херсонщині будуть депутати з російським громадянством?

Місцева громадськість Нової Каховки звернулася до керівників партії «Наш Край» з проханням не допустити участь у місцевих виборах в Херсонській області від цієї політичної сили скандально відомих Дмитра Васильєва та його дружини Людмили Васильєвої.

За інформацією місцевих ЗМІ, Людмила Васильєва зареєстрована кандидатом від «Нашого Краю» на вибори мера Нової Каховки, а її чоловік - кандидатом за списком Партії до міської ради Нової Каховки.

Але ж кримінальні справи, рейдерські захоплення, погроза вбивством - це далеко не весь «послужний» список кандидатів на місцеві вибори, які хочуть потрапити у народні обранці.

Крім того, до редакції потрапило Звернення трудового колективу великого новокаховського підприємства ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ», в якому вказано, що «кандидат у депутати Дмитро Васильєв народився у 1968 році у Москві та є громадянином Російської Федерації» (серия 0511 №293847), який неодноразово звинувачувався в участі у рейдерських захопленнях підприємств та інших об'єктів в Херсонської області.

Далі у Зверненні сказано, що кандидат у мери Нової Каховки Людмила Васильєва є засновником, а Дмитро Васильєв очолює, наче б то підконтрольну народному депутату Івану Віннику, компанію «Каховка Маркет», яка шляхом ініціювання і фальсифікації судових процесів намагається встановити контроль над заводом будівельних матеріалів в Новій Каховці, заблокувати його роботу і позбавити трудовий колектив зарплат, а місцевий бюджет - податкових надходжень. По суті, знищує одне з небагатьох працюючих підприємств в регіоні.

Крім того, на даний момент Комсомольське районне відділення МВС в Херсонській області розслідує справу, за якою Дмитра Васильєва звинувачують за статтею 129 Кримінального кодексу України - погроза вбивством. Інцидент стався в стінах Херсонського окружного суду при розгляді чергової справи, пов'язаної з незаконною діяльністю ТОВ «Каховка Маркет».

У своєму Зверненні, яке нараховує понад сотню підписів, співробітники одного з найбільшого і бюджетобразуючого заводу будівельних матеріалів ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ", висловлюють впевненість, що такі кандидати будуть використовувати свої мандати для реалізації своїх корупційних схем і обкрадання городян: «Що можна очікувати від Васильєва, якщо він не боїться загрожувати ножем звичайним громадянам прямо в стінах суду. Таким депутатам немає місця в нашій міській раді», - впевнені виборці, які вимагають місцевих керівників партії "Наш Край" відізвати ці кандидатури і не ганьбити свою політичну силу.

Олена ВІННИЧЕНКО
за дорученням трудового колективу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРОДАКТ"

Фото "Українські Новини"