На Херсонщині влада формально поставилась до виборів

В Херсонській області тільки чотири міста з дев'яти (Херсон, Нова Каховка, Каховка та Гола Пристань) прийняли відповідні рішення про обладнання місць для розміщення інформаційних друкованих матерів від суб'єктів виборчого процесу.


Але, і в цих містах влада поставилась формально до вирішення цього важливого питання. По-перше, відведено дуже мало місць. В майже сорокатисячній Каховці - це 10 парканів в різних частинах міста. В Голій Пристані - 13 тумб та стендів. А в Новій Каховці, в якій мешкає майже 70 тисяч, одна металева конструкція біля міського стадіону.

В обласному центрі Херсонщини місць для агітації більше – 29, але, чомусь, значна більшість з них – 16, розташовані в селах, які входять до складу міста.

P.S. Огляд окремих місць в Херсоні засвідчив, вони ніяким чином не підготовлені для розміщення агітаційних матеріалів. Так на ринку «Таврійський» взагалі не існує стіни, про яку іде мова в рішенні міськвиконкому, вона вже давно використовується під комерційну діяльність. А на ринку «Північний» дошки для розміщення агітації мають вкрай неестетичний вигляд.

Такий стан місць, відведених для розміщення агітації та інформування, не сприяє ефективному їхньому використанню, і провокує порушення – розміщення агітації у більш вигідних, але не врегульованих, місцях.
За коментарями звертайтеся:

Наталія БОГРЕНЦОВА – прес-секретар
Громадської мережі ОПОРА в Херсонській області
+38066174 45 28
кs.opora Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Згідно статті 56 Закону України «Про місцеві вибори» плакати, стенди, листівки та інші друковані матеріали (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) розміщуються лише у місяцях, визначених і обладнаних місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування. Довготермінові спостерігачі ОПОРИ перевірили, як ці місця обладнані у містах Херсонської області.