Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/03.2013/210313_11.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Херсонський аеропорт нарешті запрацює

Херсонський аеропорт нарешті запрацює

Херсонський аеропорт нарешті запрацює

За словами виконуючого обов'язки директора КП «Херсонські авіалінії» Херсонської обласної ради Ярослава Агафонова, найближчим часом очікується комісія з Державної авіаційної служби України, яка прийме в експлуатацію аеропорт «Херсон» і  починаючи з 2 квітня аеропорт «Херсон» вже розпочне свою роботу, повідомляє прес-служба ОДА.

Наразі в приміщенні аеропорту завершуються оздоблювальні роботи, а також залишилось налагодити систему зовнішнього освітлення, оновити фарбу на деяких об'єктах.

Крім того, вирішується питання щодо придбання для херсонського аеропорту навігаційного, світлосигнального та оглядового устаткування у Донецьку.

Нагадаємо, що наприкінці лютого було успішно здійснено обліт спеціалізованим літаком-лабораторією ДП «Украерорух» повітряного простору в районі аеропорту «Херсон», випробувано навігаційну систему та визначено можливість аеродрому здійснювати прийом літаків при сприятливих погодних умовах.