Херсонський аеропорт нарешті запрацює

За словами виконуючого обов'язки директора КП «Херсонські авіалінії» Херсонської обласної ради Ярослава Агафонова, найближчим часом очікується комісія з Державної авіаційної служби України, яка прийме в експлуатацію аеропорт «Херсон» і  починаючи з 2 квітня аеропорт «Херсон» вже розпочне свою роботу, повідомляє прес-служба ОДА.

Наразі в приміщенні аеропорту завершуються оздоблювальні роботи, а також залишилось налагодити систему зовнішнього освітлення, оновити фарбу на деяких об'єктах.

Крім того, вирішується питання щодо придбання для херсонського аеропорту навігаційного, світлосигнального та оглядового устаткування у Донецьку.

Нагадаємо, що наприкінці лютого було успішно здійснено обліт спеціалізованим літаком-лабораторією ДП «Украерорух» повітряного простору в районі аеропорту «Херсон», випробувано навігаційну систему та визначено можливість аеродрому здійснювати прийом літаків при сприятливих погодних умовах.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net