Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/03.2013/130313_15.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Херсонцям варто заздалегідь купляти залізничні квитки на травневі свята

Херсонцям варто заздалегідь купляти залізничні квитки на травневі свята

Херсонцям варто заздалегідь купляти залізничні квитки на травневі свята

Зважаючи на щорічний підвищений пасажиропотік у період травневих свят Укрзалізниця рекомендує пасажирам заздалегідь потурбуватись про придбання проїзних документів.

Про це повідомляє прес-служба державної адміністрації залізничного транспорту України.

У подальшому кожного наступного дня відкриватиметься дата продажу з максимальною сумою знижки (за 45 діб до дати поїздки).

З 1 березня 2013 року введена в дію гнучка система регулювання тарифів на квитки першого класу поїздів Інтерсіті+. Відтепер, чим раніше Ви купуєте квиток – тим менше Ви сплачуєте.

Система диференціації тарифів попереднього продажу квитків передбачає зміну вартості квитка в залежності від строку попереднього продажу при придбанні проїзного документа:

За 45 діб – зменшення вартості плацкарти на 15%;

За 44-30 діб – зменшення вартості плацкарти на 10%;

За 29-10 діб – вартість квитка без змін;

За 9-5 діб – підвищення вартості плацкарти на 5%;

За 4-3 доби – підвищення вартості плацкарти на 10%;

За 2-1 добу – підвищення вартості плацкарти на 15%.

Також нагадуємо пасажирам, що, починаючи з 5 лютого 2013 року, пасажири, які оформили проїзні документи через мережу Інтернет на поїзди категорії Інтерсіті+, можуть не звертатися до залізничної каси за роздруківкою квитка на бланку проїзного документа, як це було раніше, а з роздрукованим посадочним документ вирушати безпосередньо до поїзда.

При посадці пасажира до поїзда стюард за допомогою мобільного терміналу контролю документів провіряє їх легітимність.