«Мистецтво рідного села»

«Мистецтво рідного села»

В рамках обласного огляду творчих талантів Херсонщини «Мистецтво рідного села», 15 березня в селі Осокорівка Нововоронцовського району відбувся звітний концерт художніх аматорських колективів сільських закладів культури Нововоронцовського району «Село моє, Вкраїнське, пісенна моя сторона..»

Звіт проходив на базі Осокорівського сільського Будинку культури і розпочався на площі перед сільським Будинком культури театралізованим дійством «В гостях добре, а в Україні найкраще!». Після дійства гостей запросили до холу СБК де глядачів чекала виставка-презентація «Люблю тебе, моя Осокорівко!» Виставка розповідала про створення села, його історію та розвиток. У наступному залі майстрині декоративно-ужиткового мистецтва порадували глядачів своїми витворами, проводились майстер-класи «Містечко майстрів». На виставці були представлені роботи 84 майстринь із 17 сіл району.

У ході звітного концерту, в якому взяли участь більше сорока кращих творчих колективів району, глядачам демонструвалися на слайдах фрагменти виступів художніх колективів Нововоронцовщини за увесь 2012 рік. На заході були присутні керівники району, учні загальноосвітньої школи села, представницькі делегації від установ, організацій політичних партій , громадських організацій всього району.

Оглядовою комісією було проведено обговорення заходу та зроблені відповідні висновки. В цьому році оглядову комісію представляли: директор обласного центру народної творчості Аляб'єва Світлана, заступник директора Оксана Степанова та методисти обласного центру народної творчості

Звітний концерт був проведений з метою подальшого розвитку самодіяльного народного мистецтва на селі і пройшов на високому рівні.

За матеріалами Нововоронцовської
районної адміністрації