Священні кольори нашого прапору консолідують українську громаду

Священні кольори нашого прапору консолідують  українську громаду

Шановні громадяни України, шановні кримчани! День Державного Прапора є особливим для всіх поколінь українців.

Цей день уособлює віковічну мрію та відчайдушну боротьбу нашого народу за ствердження державності, соборності та незалежності України від епохи легендарних князів Київської Русі до сьогодення.

Це свято основоположного державного символу, який пройшов героїчний, а часом і трагічний шлях переможної визвольної боротьби. Життєстверджуюча синьо-жовта кольорова гама символізує лазурну чистоту небесного, духовного начала, яке сяє у нерозривному єднанні із золотою скарбницею нашої рідної землі.

Священні кольори нашого прапору об'єднують строкату українську громаду, консолідують її зусилля для подолання будь-яких суспільно-політичних перешкод та тимчасових труднощів.

Доля нашої країни, майбутнє Кримського півострову залежить від кожного з нас. На даний час, кримчани вже довели, що українська державна символіка не залишає і ніколи не залишить Крим. Її не можна скасувати ніякими суворими заборонами, чи рішеннями.

Сьогодні Прапор української державності майорить в багатьох містах та селищах тимчасово окупованої території. Він зігріває теплом надії серця кримчан, які залишились в Криму.

Він є символом свободи, визволення, свідченням непорушності культурно-історичних, ментальних та державницьких зв'язків між материковою Україною та Кримським півостровом.

Незгасне синьо-жовте сяйво Державного Прапору України зміцнює нашу єдність. Люди, які щодня підіймають в Криму Прапор України не відступлять від своєї позиції. Крим – це Україна!

Зі святом Вас шановні співвітчизники, кримчани з Днем Прапору!

Георгій Бянов
Центр південноукраїнського прикордоння