Ліфтове господарство Цюрупинська – дбаємо і про безпеку!

Ліфтове господарство Цюрупинська  – дбаємо і про безпеку!

Ще один не менш важливий напрямок розвитку міста – це галузь житлово-комунального господарства, – наголошує міський голова Цюрупинська Василь Фадійович Плотніков.

"Міська рада продовжує роботу над забезпеченням мешканців міста якісними житлово-комунальними послугами. Зокрема, нам вдалося вирішити одне із найпроблемніших питань, з яким до нас йшли люди, – непрацюючі ліфти.

У минулому році завершено модернізацію ліфтового господарства, тепер у місті усі ліфти працюють. Всього в місті нараховується 29 ліфтів в 7 будинках. Сьогодні працюємо і над безпекою: ті ліфти, котрі пропрацювали більше 25-ти років мають проходити капітальний ремонт.

Наразі такі роботи проводяться в багатоповерхівках на вулицях Миру та Пролетарській, з бюджету міста на ці роботи було виділено 150 тис. грн.", – розповів Василь Плотніков.

Нагадуємо, міською територіальною Програмою Цюрупинської міської ради «Реформування та розвиток житлово-комунального господарства м. Цюрупинськ на 2013-2015 рр.» було передбачено модернізація, капітальний ремонт ліфтів в житлових багатоповерхових будинках в м. Цюрупинську, а також проведення повного технічного опосвідчення ліфтів в багатоквартирних будинках міста. Виконання програми здійснювалося за кошти міського бюджету та дольової участі мешканців багатоповерхових будинків.

Прес-центр «Наше місто - Цюрупинськ»