Скадовськ завершує сезон під вітрилами

Під вітрилами ІV регати "Відродження-2015", яка відбулася минулими вихідними на базі яхт-клубу "Скадовськ-Марина", і була присвячена Дню Незалежності України.

Тут, крім досвідчених "морських вовків", боролися за перемогу і молоді яхтсмени з морських клубів Херсона, Нової Каховки, Білозерки та самого Скадовська.

Вітер підганяв паруса, сонце піднімало настрій вболівальників та учасників, хвилі додавали драйву, а члени журі уважно стежили за вітрильниками, якими вправно керували яхтсмени.

Після підведення підсумків було нагороджено всіх молодих яхтсменів кубками, грамотами та цінними подарунками від спонсорів: Скадовської міської ради, ТОВ "Айсберг", ТОВ "Скадовськ — Марина", страхової кампанії "AEGON" та ін.

Серед дорослих яхтсменів І місце отримав Олексій Долгополов (яхта "Анастасія"), ІІ місце — Андрій Кур"янінов (яхта Каліпсо"), ІІІ місце — Володимир Сафонов (яхта Білий шквал").

Тож, шановні любителі вітрильного спорту, Скадовськ, море, сонце і вітер чекає на вас у наступному році на ювілейну V вітрильну регату "Відродження — 2016"!

Наталя ТАНГЕЛ