Пляж на палях збудували у курортному Скадовську

Незвичайний пляж на палях побудували у Скадовську – дитячому курорті національного значення.

Відпочивальників із малечею нинішнього літа сюди приїхало стільки, що міський пляж просто не вмістив усіх бажаючих по засмагати. Тому поруч з ним терміново звели на дерев'яних палях свого роду пліт (дивись фото), на якому розмістили навіси для тіні, шезлонги, душову й драбинку для спуску у воду.

У Скадовську кажуть, що це ніякий не винахід, а просто творчо вдосконалена ідея початку минулого сторіччя. Вже тоді у Джарилгацькій затоці ставили окремі купальні, аби городяни не борсалися на великій мілині біля берега, куди течія приносить медуз та купи водоростей.

А нині таку чи майже таку тимчасову споруду збудували знову. Цілком можливо, наступного року їх буде кілька: адже курортників відчутно прибуває.

Міський голова Скадовська Олександр Гавриш пояснив: чимало гостей «осідають» у приватному секторі, тому для визначення попиту на пляжі тепер використовують не офіційну звітність, а «сміттєвий коефіцієнт».

Приміром, у травні нинішнього року на курорті із 20-тисячним населенням вивезли понад три тисячі кубометрів побутових відходів. А за липень цих відходів довелося утилізувати вже п'ятнадцять тисяч тонн.

Нескладно визначити пропорцію: саме за рахунок відпочивальників кількість люду у Скадовську рекордно збільшилася до сотні тисяч дітей та дорослих, і ці відпочивальники приїхали сюди саме для того, аби насолоджуватися сонячними ваннами та хлюпанням у теплому морі.

Отже, без додаткового пляжу таки не обійтися...

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Голос України

Фото автора