У битві за врожай Херсонщина вже втратила два комбайни

У битві за врожай Херсонщина вже втратила два комбайни

«Битва за врожай» на Херсонщині, як і в минулі роки, не обходиться без постраждалих.

У селі Новомиколаївці Скадовського району області троє працівників місцевого сільськогосподарського виробничого кооперативу оглядали комбайн «Дон», перш ніж вийти на ньому в поле для збирання озимих.

Ввімкнули двигун, після чого 33-річний чоловік вирішив уважніше поглянути на передню частину агрегату. Тут він оступився, і впав, причому потрапив ногою якраз до шнеку, де її й міцно затисло між ріжучими кромками.

Налякані очевидці одразу вимкнули двигун та викликали «швидку допомогу», але медики не змогли самотужки вивільнити кінцівку з механізму, і зателефонували рятувальникам. У прес-службі Головного управління ДС НС Херсонщини кажуть, що звільнення людини з «пастки» зайняло ще дві години – шнек довелося розрізати бензопилкою та гідравлічними ножицями. Це вивело комбайн з ладу, але дозволило дістати скривавленого чоловіка: його одразу ж шпиталізували.

У сусідньому Бериславському районі інший комбайн, що його вже вивели в поле, вийшов за його межі, і через неуважність водія врізався в електроопору. Водій залишився цілим та неушкодженим, а от комбайн в результаті зіткнення вийшов з ладу та потребує ремонт – власне, як і опора.

Без таких нещасних випадків і аварій протягом останніх років не обходилося ще жодного сезону польових робіт. Фахівці зазначають, що більшість їх стається через грубе порушення техніки безпеки з боку самих працівників чи управлінців середньої ланки, або ж внаслідок пиятики.

Голос України