У Херсоні помилково «скасували» авіалінію

У Херсоні помилково «скасували» авіалінію

Ефект бомби, що розірвалася, спричинила інформація, оприлюднена на офіційному сайті Херсонського аеропорту про відміну авіалінії Херсон-Київ-Херсон, яку урочисто відкрили тільки 10 липня нинішнього року.

Згідно цієї інформації, таке рішення було прийняте «у зв'язку з пасажиропотоком, що не встановився». Повідомлення встигли передрукувати десятки українських сайтів Інтернет-новин. А потім несподівану новину про закриття рейсів терміново спростував директор комунального підприємства «Херсонські авіалінії» Григорій Усик.

«Згадане повідомлення справді з'явилося на нашому сайті. Але працівник, відповідальний за розміщення інформації, помилково розмістив застарілі дані, що стосувалися минулого року. Їх уже видалили, бо авіалінію, яку обслуговує запорізька компанія «Мотор Січ», насправді ніхто не відміняв», - наголосив у бесіді з кореспондентом «Голосу України» Григорій Миколайович.

Заради об'єктивності треба зазначити, що рейси Херсон-Київ-Херсон поки що навіть не дозволяють відшкодувати витрати на їх організацію. Для окупності рейсу в один бік продати треба було мінімум 33 квитки, а купують від 5 до 17. Але це й зрозуміло: «розкрутити» такий бізнес протягом двох тижнів нереально.

Голос України