Василь Борисов: Мені не байдуже, яким буде місто Цюрупинськ

У розумінні кожної людини місто – це втілення певного комфорту. Місто стає зручним, коли в ньому чисті вулиці, зручне розташування біля багатоповерхових будинків парків, скверів, магазинів, зупинок громадського транспорту. Охайні оселі та двори завжди радують очі перехожих. Приємно, коли містяни люблять і шанують своє місто.

Більшість городян, до речі, вважає, аби місто стало привабливим не тільки для його мешканців, але й для гостей, не треба сидіти, склавши руки. Потрібно почати самому щось робити. І головне – потрібно навчитися любити своє місто, насолоджуватися ним, навчитися жити в ньому.

Заступник головного лікаря з медичної частини Василь Іванович Борисов – в м.Цюрупинськ людина відома, не тільки як лікар, але й як керівник Цюрупинського району. Так от, Василь Іванович говорить про те, що своє майбутнє та майбутнє своїх дітей пов'язує саме з містом Цюрупинськ.

- Я сам вважаю себе корінним цюрупинчанином, хоча я народився у Білозерському районі. В цьому році вже 30 років, як я живу у Цюрупинську, тому вважаю Цюупинськ своїм містом. Місто дуже гарне, мені все тут подобається. Порівнюючи, яке місто було і прив'язуючись до тих часів, які ми маємо, то оточуюча нас дійсність останніми роками дійсно змінилася на краще, хоча часи нелегкі, - поділився лікар.

Василь Іванович згадує ті часи, коли ще місто у вечірній час не освітлювалось. Вулиці були темними. Сьогодні лікар впевнений, що вже відбулися помітні зміни на краще.

- На сьогоднішній день дійсно всі наші основні вулиці – Гвардійська, Пролетарська, Радянська, інші, – вони освітлюються. Тож можна і в нічний час пересуватися, не боячись прикрощів. Я вважаю, зараз нелегкі часи, ви¬никають складнощі: це і вар¬тість робіт, і обмеженість коштів і фінансування. Все ж таки робиться багато для життєзабезпечення міста. Приємно бачити, що в Цюрупинську за останні роки реанімовано ліфтове господарство. У нас багато багатоповерхових будинків, у яких живуть також наші співробітники і медичні працівники. І зайвий раз з 7-го або з 9-го поверху ходити у магазин важко. Робота ліфтів була відновлена. Особливо для людей похилого віку – це життєво важливі питання. Також приємно бачити, що проводять ремонт покрівлі житлових будинків. Проблем багато, я не можу сказати, що у нас все добре і все у нас вирішено. Зараз дуже часто критикують владу, керівництво, всі знають як треба робити, але взяти та зробити у реальності – це наба¬гато складніше. Тому я вважаю, що кожен повинен наполегливо і гідно робити свою справу. Якщо кожен буде прикладати свої зусилля – буде спільний позитив¬ний результат, – впевнений В.Борисов.

Місто живе, місто розвивається, багато над чим є ще працювати, проте Василь Іванович бачить своє майбутнє та майбутнє своїх дітей та внуків саме у цьому місті.

- У мене двоє дітей, донька та син, які проживають у цьому місті. І мені не байду¬же, яким буде місто Цюрупинськ. Усім нам не байдуже його майбутнє. Тож хотілось, щоб наше місто розвивалось, щоб було чистим. Моє переконання - чисто не там де метуть, а там де не смітять. Цюрупинчани мають дбати про своє місто і розпочати мають з себе – прикрасити свій дім, прикрасити навколо подвір'я. Тоді наше місто буде привабливим і кожному буде жити в ньому комфортно і добре. Ми повинні цінувати те, що в нас є. Хочеться, щоб місто було чистішим, а люди добрішими, – ось такі побажання висловив заступник головного лікаря Василь Борисов.

Прес-центр "Наше місто Цюрупинськ"