На Херсонщині працівників ЖКГ привітали з професійним святом

На Херсонщині працівників ЖКГ привітали з професійним святом

Сьогодні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. У святковому залі, в управлінні ЖКХ облдержадміністрації, зібрались кращі представники галузі.

Загалом у цій сфері в області трудиться багатотисячний колектив, який забезпечує порядок, надає послуги тепло-, водопостачання, дбає про чистоту у дворах і під'їздах будинків.

І сьогодні кращі представники цієї, самої життєво необхідної галузі, від керівників до слюсарів, електриків, усіх тих, без чиєї праці життя у місті було просто б неможливим зібралися разом, щоб привітати один одного.

Свої привітання з нагоди професійного свята, урядовою телеграмою надіслали Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул та Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Слова глибокої вдячності та шани за важку, та вкрай необхідну працю усім комунальникам області висловили присутні на святі перший заступник голови облдержадміністрації - керівник апарату облдержадміністрації В'ячеслав Білий, заступник голови облдержадміністрації Володимир Ярошевський, начальник управління ЖКГ облдержадміністрації Альона Ротова, заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами обласної ради Валерій Григоренко, заступник Херсонського міського голови Василь Котенков та голова Херсонського обласного комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України Анатолій Добровольський.

«Перед нами сьогодні стоять складні задачі і на сьогодні колектив з ними справляється, - наголосив у своєму виступі перший заступник голови облдержадміністрації - керівник апарату облдержадміністрації В'ячеслав Білий, - але без проведення реформи і системної роботи в розвитку галузі, ми залишаємось, так мовити «пожежниками». Тому перед колективом стоїть завдання систематизувати роботу так, щоб зробити життя мешканців області комфортним».

Крім цього, В'ячеслав Білий наголосив, що одними із найважливіших завдань по розвитку галузі в області є також створення ОСББ та налагодження порозуміння з болючих питань житлово-комунального господарства з представниками місцевого самоврядування.

У своєму виступі, начальник обласного управління ЖКГ Альона Ротова, подякувала своїм колегам за порозуміння та висловила сподівання на подальшу дієву співпрацю:

«Я дякую вам за вашу нелегку працю, що ви чуєте, та вчасно реагуєте на наші прохання, за те, що ми працюємо як єдина команда, адже тільки разом, об'єднавши наші зусилля ми можемо досягти успіхів та зробити життя наших громадян більш комфортним».

Для гостей свята творчі колективи області приготували концерт, а обласна влада відзначила кращих працівників сфери грамотами та нагородами.

Так, зокрема, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено головного енергетика міського комунального підприємства "Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона" Олега Боднара.

Подяки Прем'єр-міністра України оголошено начальнику Токарівського комунального підприємства Білозерського району Херсонської області Олександру Бикову, машиністу екскаватора товариства з обмеженою відповідальністю «Чаплинський комунальник» Павлу Іваненку, електрогазозварнику Херсонського міського комунального підприємства „Херсонтеплоенерго" Василю Хорхордіну.

Крім цього, на святі було нагороджено дипломами «Кращого господарника року» - директора міського комунального підприємства „Херсонтеплоенерго" Володимира Пепеля, та «Кращого профспілкового лідера року» Наталію Поліщук.

Також, працівників ЖКГ області було нагороджено Почесними грамотами голови обласної державної адміністрації, обласної ради, управління житлово-комунального господарства Херсонської обласної державної адміністрації та обласної організації профспілки житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.