Жінки Цюрупинська підгодовують військових

Жінки, члени громадської організації «Організація ветеранів м.Цюрупинська» передали для військових батальйону ім. Кульчицького домашню випічку.

Цюрупинчанки говорять, як тільки дізналися, що у місті перебуває колишній волонтер, а нині військовослужбовець Володимир Євтушенко відразу почали пекти та готувати смаколики для бійців. Небайдужі цюрупинчани допомогли в короткий термін зібрати для військових продукти харчування, овочі та фрукти.

Також на зібрані кошти придбали засоби особистого користування. Окрім продуктів харчування, жінки передали для земляків побажання повертатися живими та неушкодженими.

Володимир Євтушенко подякував жінкам за підтримку та турботу: "Я від імені моїх побратимів дякую нашим цюрупинчанам за тепло, турботу та підтримку. Хлопці завжди вдячні за матеріальну допомогу, за продукти харчування, за солодощі. У побратимів міцний бойовий дух, всі вони у хорошій формі".

Окремі слова подяки Володимир Євтушенко адресує приватному підприємцеві зі станції технічного обслуговування «Бош сервіс» за допомогу у ремонті автомобіля.

Прес-центр «Наше місто - Цюрупинськ»