В Скадовську «Зірки виходять на сцену»

Дитяча громадська організація «Співограй» представляє новий проект - фестиваль «Зірки виходять на сцену», що проходить в Скадовську 6–12 липня 2015 р.

Чому ви захочете взяти участь у нашому фестивалі?

По-перше, літній морський фестиваль — це завжди привабливе поєднання змагання й відпочинку.

По-друге, наша організація має колосальний 20-річний досвід проведення подібних заходів, як в Україні, так і за її межами, тож ми гарантуємо вам комфортні умови, компетентне оцінювання, гідну конкуренцію й насичене дозвілля.

По-третє, в нинішні нелегкі часи ми пропонуємо найдемократичніші ціни, але не за рахунок зниження рівня заходу. Це стало можливим внаслідок проведеної нами кропіткої роботи з вибору місця проведення фестивалю, пошуку найвигідніших пропозицій готелів та сценічних майданчиків.

По-четверте, ми запросили компетентне журі, що складається з провідних діячів мистецтв та досвідчених педагогів. Ви не тільки одержите незалежну справедливу оцінку, а й зможете поспілкуватися з членами журі й одержати практичні рекомендації.

Нарешті, беручи участь у фестивалі «Зірки виходять на сцену», ви підтримуєте українське мистецтво й культуру, а відпочиваючи в Скадовську — вітчизняну туристичну інфраструктуру, таким чином демонструючи свою громадянську позицію.

Якщо ви ще маєте якісь сумніви, надсилайте свої питання на адреси Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , або телефонуйте: +38 050-321-99-63, +38 067-79-65-203