На Херсонщині завершилася "квазідержава"

Першого літнього місяця, з 27 по 29 червня 2015 року на лазурному узбережжі Скадовського району Херсонщини проходив мульти - фестиваль «Студентська Республіка -2015», присвячений Дню молоді та Дню Конституції України.

Основним завданням мульти-фестивалю було, в ігровій формі, ознайомлення молоді із системою державної влади, принципами виборчої системи в Україні, моделювання економічної, політичної, соціальної, гуманітарної системи окремої "студентської квазідержави".

Участь у фестивалі на рівні з обласними вишами прийняли Молодіжна рада міста Нова Каховка та активні студенти з Приладобудівного технікуму, гуманітарного інституту «Україна», Професійного електротехнічного ліцею та Політехнічного коледжу.

«В цьому році ми повернулися додому завоювавши 2 місця в обласному студентському магістраті. Депутатами магістрату стали Татти А. (НКПТ) та Навалкін С. (НКПЄТЛ). Це гарний досвід, що знадобиться молодим та активним людям, які прагнуть досягти у житті своєї мети» – розповіла студентський мер 2012-2014 рр. Козлова Яна.

Програма фестивалю вийшла дуже насиченою, всього за кілька днів було проведено безліч різноманітних заходів – спортивні турніри, інтелектуальні ігри, літній кубок КВК, конкурс краси «Перша Леді Україночка та Містер Студентської Республіки», молодіжний форум, інтелектуальна гра «Мафія», тренінгова робота в групах, флешмоб «Програма модернізації Херсонського регіону», дебати, реєстрація партій, вибори магістрату Студентської республіки, студентських партій, вибори та інавгурація мера Студентської республіки.

Фестиваль об'єднав молодь всього регіону, яка плідно попрацювала на пленарних засіданнях над темою цього року «Програма модернізації Херсонського регіону».

Команда з Нової Каховки (на фото) висловлює щиру вдячність міському голові Володимиру Коваленку за сприяння та надану підтримку необхідну для участі у фестивалі. А ми бажаємо команді успіхів на Всеукраїнському етапі мульти-фестивалю «Студентська республіка – 2015», який відбудеться вже у серпні.

Нова Каховка Онлайн