Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/03.2013/120313_15.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
На Херсонщині для дітей-сиріт провели презентацію професій

На Херсонщині для дітей-сиріт провели презентацію професій

На Херсонщині для дітей-сиріт провели презентацію професій

Спеціалісти Цюрупинського районного центру зайнятості провели профорієнтаційні заходи для учнів спеціальної школи, де переважно навчаються діти-сироти. Про це повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на Херсонський регіональний центр зайнятості.

Для випускників школи було організовано захід «Презентація навчального закладу – Цюрупинський професійний ліцей», для учнів 7-8 класів – «Презентація професій». Дівчата ознайомилися з професіями швачки та кравчині, а для хлопців презентували професії водія автотранспортних засобів та слюсаря з ремонту автомобілів. Презентація професії дає учням можливість ознайомитися з найбільш популярними і потрібними професіями на місцевому ринку праці. У навчальному закладі діти ознайомились з умовами проживання та організацією його дозвілля.

Наступний етап – екскурсії на підприємства міста.