Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/03.2013/120313_11.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Facebook запроваждує платні акаунти

Facebook запроваждує платні акаунти

Facebook запроваждує платні акаунти

Для тих, кого дратує контекстна реклама, що відображається на сторінці профілю, соціальна мережа Facebook запроваджує платні акаунти.

Про це йдеться в повідомленні компанії, пише "ЛігаБізнесІнформ".

Як повідомляється, в них буде відсутня контекстна реклама. Плата за послугу стягуватиметься щомісяця.

Facebook подала заявку на патент "Платний профіль. Персоналізація" ще в середині 2011 року. І тільки в січні цього року компанія заявила, що отримала цей патент, і готова відмовитися від оголошень і запропонувати користувачам більше гнучкості щодо зовнішнього вигляду своїх профілів в обмін на певну суму грошей.

Користувач зможе вибрати один або декілька об'єктів соціальної мережі, щоб замінити рекламу або інші елементи, які зазвичай відображаються відвідувачам сторінки профілю користувача і які контролює система соціальної мережі. У конкретних випадках користувач зможе редагувати елементи на сторінці свого профілю, управляти дизайном і вмістом системи соціальної мережі, пише видання.