Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/03.2013/060313_31.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії Івана Франка

Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії Івана Франка

Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії Івана Франка

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2013 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2013 № 1832 «Про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності» Премія присуджується щорічно до дна народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі двох тисяч гривень кожна за рахунок коштів, передбачених на цю мету в Державному бюджеті, і розподіляється Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в таких номінаціях:

- за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

- за кращий твір у телевізійній сфері;

- за кращий твір у радіомовній сфері;

- за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на сайті Держкомтелерадіо України у розділі «Виставки, конкурси, премії, фестивалі», підрозділи «Премії».

Відповідно до п.4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома і більше творами.

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м.Київ, вул.Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою: «На здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності).

Телефон для довідок: (044) 278-86-96.