Прокуратура захищає права працівників МКП "Херсонелектротранс"

Прокуратурою міста Херсон проведено перевірку з питань додержання вимог законодавства про оплату праці на МКП «Херсонелектротранс», повідомляє прес-служба прокуратури міста Херсон.

В ході перевірки виявлено ряд суттєвих порушень. Зокрема, працівникам підприємства не виплачено заробітну плату, нараховану за жовтень-листопад 2012 року, у сумі понад 1,1 млн.грн.

Також звільненим робітникам не повністю виплачено середній заробіток за час затримки заробітної плати: борг складає більше 160 тис.грн.

Порушення стали можливими внаслідок неналежного виконання умов контракту колишнім керівником, який більше опікувався власним благополуччям, ніж стабільною виплатою зарплати. Як приклад, він безпідставно нарахував собі доплату у 30% та кілька місяців незаконно отримував кошти.

Крім того, незадовільним є контроль за додержанням законодавства про оплату праці з боку засновника - Херсонської міської ради.

З метою усунення виявлених порушень, керівнику МКП «Херсонелектротранс» та т.в.о. Херсонського міського голови внесені подання.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net