На Херсонщині неповнолітні ув’язнені виготовили листівки для своїх рідних

У Херсонському слідчому ізоляторі неповнолітні ув'язнені виготовили листівки для своїх рідних до свята 8 березня

Скоро чудове свято 8 березня, з яким хочеться привітати своїх матусь, сестер, бабусь. Не є виключенням і неповнолітні ув'язнені, які утримуються під вартою у Херсонському слідчому ізоляторі. Тому, нещодавно для них відбувся майстер-клас з виготовлення листівок своїми руками. Звичайно, тематика була присвячена святу 8-го березня.

Картон, ножиці, клей, серветки та бажання зробити приємно своїм близьким - ось, що потрібно для виготовлення гарної листівки. Неповнолітні ув'язнені скористалися цією можливістю, уважно слухали, виконували всі вказівки, проявляли фантазію та були задоволені плодами своєї праці. А на виготовлених власноруч листівках з елементами декору, кожна дитина написала поздоровні слова для своєї люблячої матусі.

І тепер ці святкові шедеври полетять поштою до своїх адресатів, аби довести матерям, які чекають своїх синів додому, що їх діти не втрачають сил та надії на щасливе майбутнє, готові виправити всі свої життєві помилки та принести своїм матерям гордість та повагу за своїх дітей.