На Херсонщині неповнолітні ув’язнені виготовили листівки для своїх рідних

У Херсонському слідчому ізоляторі неповнолітні ув'язнені виготовили листівки для своїх рідних до свята 8 березня

Скоро чудове свято 8 березня, з яким хочеться привітати своїх матусь, сестер, бабусь. Не є виключенням і неповнолітні ув'язнені, які утримуються під вартою у Херсонському слідчому ізоляторі. Тому, нещодавно для них відбувся майстер-клас з виготовлення листівок своїми руками. Звичайно, тематика була присвячена святу 8-го березня.

Картон, ножиці, клей, серветки та бажання зробити приємно своїм близьким - ось, що потрібно для виготовлення гарної листівки. Неповнолітні ув'язнені скористалися цією можливістю, уважно слухали, виконували всі вказівки, проявляли фантазію та були задоволені плодами своєї праці. А на виготовлених власноруч листівках з елементами декору, кожна дитина написала поздоровні слова для своєї люблячої матусі.

І тепер ці святкові шедеври полетять поштою до своїх адресатів, аби довести матерям, які чекають своїх синів додому, що їх діти не втрачають сил та надії на щасливе майбутнє, готові виправити всі свої життєві помилки та принести своїм матерям гордість та повагу за своїх дітей.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net