В Херсоні розібралися в національних кольорах

І зробили це херсонські театрали - неперевершений спектакль «Жовте і синє» став впевненим фінальним акордом урочистого відкриття XVI Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», який пройшов у Херсоні минулого тижня

Втілену на сцені режисером театру Сергієм Павлюком патріотичну тематику, активно підтримав глядач, рясно вбраний у вишиванки та прикрашений елементами державної символіки.

«Народна українська пісня, сучасні хіти «Океану Ельзи» та Олександра Пономарьова у виконанні артистів Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, вогняне шоу, акробатичні трюки, хореографічні етюди від естрадно-циркової студії «Jin Roh». Артист і глядач стали єдиним цілим. Єдиним серцем. Єдиним подихом», пишуть на сайті Херсонської міської ради.

Пишуть, мабуть, для свого начальника, який в ході передвиборчої кампанії інколи плутав кольори національного прапору України...

Тим не менш – це не завадило йому стати лідером виборчих змагань у Херсоні, а може навіть допомогло?

Степан Кандиба

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net