На Херсонщині побував міністр екології та природних ресурсів України

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков та Голова Державного агентства водних ресурсів України Василь Сташук 05 лютого 2013 року з робочою поїздкою перебували у Херсонській області , повідомляє прес-служба ОГА.

Під час поїздки, члени офіційної делегації ознайомилися з переліком значимих для Херсонщини водогосподарських об'єктів, а саме: з головною гідротехнічною спорудою Північно-Кримського каналу, музеєм розвитку меліорації на Херсонщині, відвідали Головну насосну станцію Каховського магістрального каналу, докову частину насосної станції.

Після огляду гідротехнічних об'єктів, під головуванням Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова була проведена нарада щодо перспектив розвитку зрошуваного землеробства у Херсонській області.

Участь у нараді також взяли Голова Державного агентства водних ресурсів України Василь Сташук, перший заступник голови облдержадміністрації - керівник апарату Вячеслав Білий, заступник голови облдержадміністрації Михайло Мельник, директор Інституту водних проблем і меліорації, академік НААН Михайло Ромащенко, керівники водогосподарських організацій південного регіону, представники місцевих органів влади, аграрних підприємств та інші.

Зокрема, під час наради розглядалися питання щодо відновлення в повному обсязі зрошення на Півдні України, активізації роботи з передачі внутрішньогосподарської меліоративної мережі з комунальної у державну власність.

Василь Сташук доповів Міністру екології та природних ресурсів України про меліоративні системи. «На сьогодні меліоративні системи готові подавати воду більше ніж на мільйон гектарів. Питання лише в тому, чи здатні водокористувачі взяти цю воду», - зазначив він.

Підводячи підсумки наради, Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков, наголосив, що зі свого боку обов'язково підтримає розпочату роботу по модернізації, реконструкції зрошувальних систем в області.

Він також підкреслив, що сприятиме вирішенню питань щодо вивозу з території області екологічно-небезпечних відходів, фінансуванню реконструкції очисних споруд у м. Бериславі, а також проведенню берегоукріплювальних робіт Каховського водосховища.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net