Оксана Сироїд: Думай-те!

Народний депутат від "Об'єднання "Самопоміч", заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд вирішила відповісти тим, кого "розчарувала "Самопоміч":

...Я з вами абсолютно згодна. Дійсно, партія яка не була фігурантом жодного корупційного скандалу, чиї депутати завжди очолюють рейтинги доброчесності, і чий список єдиний не викликав жодних претензій від громадськості - це велике розчарування.

Інша справа нова партія нового Славка, чиї піарники раніше вели ботоферму Порошенка. Або Слуга народу, які набрали у список вату і тепер натхненно її вичищають. Та Зе треба віддати належне, що хоч визнає свої помилки.

Порошенко ж, чия партія допустила найбільший факап з п'яною за кермом кандидаткою, спромігся лише на «ми проведемо перевірку». Що він буде перевіряти? П'янства і матів на адресу перехожих недостатньо? Хоча вже вчора все стало на свої місця і його кандидатку покликали відбілюватись на канал Медведчука.

Коли наше суспільство почне вивчати списки і обирати доброчесних депутатів, тоді розпочнуться реальні зміни. А поки українці голосують лише за фронтмена, як-от Славко, Зе чи Порошенко, то за їх спинами по списку будуть заходити латентні колаборанти, 23-річні експерти і алко-неадеквати. Думай-те!, - порадила Оксана СИРОЇД.