Брехливі заяви та брудні справи чиновників херсонського міськвиконкому

Як здати в експлуатацію житловий будинок, коли будівництво у розпалі – ще працюють крани, даху не має, паркани закривають від сторонніх очей будівельний майданчик?

Про це, напевно, може розповісти не тільки Р. Маршак – керівник міського управління державної архітектурно-будівельної інспекції, але й міський голова Миколаєнко.

Вони ж можуть детально розказати про те, як не здати в експлуатацію по декілька років вже збудовані будинки. Але є в місті і підприємства, які поназбирали три-чотири роки тому з людей гроші, але житло люди так і не отримали.

Про це знають ті ж посадові особи місцевого самоврядування. Продовжується будівництво ларьків на зупинках, багатоповерхівок в центрі міста з порушенням всіх державних нормативів.

Чому не відбувається наведення порядку в будівництві міста Херсона? Можливо, їм не вистачає заробітної плати чиновників?

Якщо пан Маршак і надалі буде програвати в судах всі свої справи, то без заробітної плати залишаться скоро всі працівники міськвиконкому. Вся їх зарплатня може піти на покриття витрат та штрафних санкцій по програним судовим справам!

Неодноразово в засобах масової інформації висвітлювались випадки хамства, чванства, безпорадності, не кваліфікованості Р.Маршака та інших, так званих, фахівців міськвиконкому.

Керівники громадських організацій, підприємств та установ, депутати міської ради звертали увагу Миколаєнка на злочинні, незаконні дії його підлеглого Маршака. Реакції від міського керівника – нуль!

То може пора правоохоронним органам запитати у міського голови Херсона, чому в міськвиконкомі розквітає та буяє корупція?

Самуель МАРШАК

P.S. Вже настала пора провести фахову, комплексну перевірку діяльності пана Маршака під час виконання ним «службових обов'язків», починаючи з того, яким чином і ким він був призначений, і закінчуючи кримінальними справами, які зараз знаходяться у впровадженні правоохоронними органами!