Партія Порошенка «спочила у Бозі»…

Результати виборів Президента були настільки жахливими для екс-глави держави, що він вирішив не тягнути тягар негативу за собою й далі, а тому на цьому тижні прийнято рішення, що партії Блок Петра Порошенко «Солідарність» більше не існує.

Як повідомляють ЗМІ на з'їзді партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який відбувся 24 травня було вирішено змінити назву політсили на «Європейська Солідарність».

Повідомляється, що пропозиція про зміну назви було висунуто під час Форуму ГО «Солідарна справа громад», який відбувся за участі Порошенка.

Під час виступу на форумі Порошенко повідомив, що вже 31 травня відбудеться з'їзд оновленої партії, під час якого будуть широко представлені лідери громадських організацій, волонтери, добровольці, молоді люди.

Судячи з усього під час з'їду буде сформовано та затверджено виборчий список партії з яким вона піде на дострокові вибори до ВРУ, які призначені Президентом України на 21 липня, 2019 року.

Нагадаю, що виборчий процес офіційно старував 24 травня, відповідно до Указу Президента Володимира Зеленського, він триватиме 60, і закінчиться 21 липня – днем голосування за новий склад ВРУ.

Сергій ОСОЛОДКІН

P.S. Тут пригадуються рядки з відомої байки: «А вы друзья, как ни садитесь, Все в музыканты не годитесь...». И.А. Крылов «Квартет» (1811).