Березюк: Лише вибори на пропорційній основі зможуть повернути справедливість в українське суспільство!

Народний депутат Олег Березюк у своєму потужному емоційному виступі у ВР озвучив позицію «Самопомочі», вкотре наголосивши на необхідності скасування мажоритарної системи як запоруки корупційності українського парламенту:

Ця система коштує українським людям сотні міліардів гривень, які олігархи платять мажоритарщикам під час голосування за бюджет! Саме мажоритарна система привела до того, що українська політика служить не українським громадянам, а обслуговує інтереси декількох людей, які обкрадають нашу країну!

Лише вибори на пропорційній основі та за відкритими списками зможуть повернути справедливість в українське суспільство!

Але, навіть попри відсутність змін у виборче законодавство, кожна партія, що дійсно прагне змін, сьогодні може самостійно відкрити свої списки і зробити їх прозорими та публічними. Як це робить «Самопоміч».

І якщо Президент насправді зацікавлений у викоріненні корупційної складової з українського політикуму, він має позбавити олігархів їхньої влади та покарати тих, хто п'ять років тому привів війну в Україну та весь цей час грабував нашу національну ідею. Інакше він сам буде позбавлений влади українським народом!, - попередив Олег БЕРЕЗЮК.