Несподіванка? Скоріш планова закономірність…

Несподіванка? Скоріш планова закономірність…

Сьогодні, 16 березня стало відомо, що один з зареєстрованих кандидатів у Президенти, позафракційний депутат Верховної Ради і лідер партії «Основа» Сергій Тарута підтримав іншого кандидата у президенти, лідерку Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлію Тимошенко на президентських виборах:

«Ми зараз об'єднуємо наші команди у виборчому процесі... І наша команда буде працювати на те, щоб підтримати Юлію Володимирівну і щоб захистити цей вибір».

І що тепер, передруковувати бюлетені, - з питає хтось? Ні. Пан Тарута формально не буде знімати власну кандидатуру, за його словами його прізвище залишиться у бюлетені, але його команда буде працювати на перемогу Тимошенко: «Ми будемо робити все, щоб Юлія Володимирівна перемогла».

Т.т., фактично, залишаючись у списках, Тарута не втрачає права на присутність його людей у складі як окружних так і дільничних комісій. Матимуть право працювати його офіційні спостерігачі. З тією лише різницею, що вони будуть працювати на інтереси іншого кандидата.

Як повідомляється: «Дані домовленості між кандидатами були ініційовані Тарутою і закріплені в меморандумі про співпрацю». Крім того, як заявила Тимошенко, – їх політсили об'єднують свої програми.

Чи будуть і далі політсили йди одним шляхом у єдиному «електоральному пориві»? Т.т., чи слід чекати, що політсили будуть рухатися «однією колоною» на осінні вибори у ВРУ? Відповідь на це питання так само прозвучала, хоч і дуже «розмита» – всі рішення будуть обговорюватися після президентських виборів.

Деякі фахівці одразу висунули припущення, що таке об'єднання стало результатом того, що Тарута отримав пропозицію стати Прем'єр-міністром України у разі перемоги Тимошенко. На це остання відповіла: «Я думаю, що ми будемо про всі дії, перші кроки і кадрових призначеннях говорити тільки після перемоги».

Особисто я не думаю, що кандидатура Тарути «важить» посади Прем'єра, адже у нього не такий високий рейтинг підтримки, який дасть суттєві переваги Тимошенко, але те, що мова йшла про пост Міністра економіки, або Голови Нацбанку думаю припустити можна.

У нас попереду все найцікавіше – не пропустіть. Адже ще цілих два тижні...

Сергій ОСОЛОДКІН

Фото ВО "Батьківщина"

P.S. Нагадаю, що вибори Президента України відбудуться 31 березня з 8 ранку до 20 вечора. Заплануйте у власному розкладі на цей день щонайменше два пункти: «прогулянка на свіжому повітрі», «голосування». Одне цілком можна поєднати з іншим.