Чи є шанси у когось ще?

Чи є шанси у когось ще?

Чи є шанси втрутитися у бійку «гладіаторів»: Зеленський, Тимошенко, Порошенко, які поки займають позиції лідерів у поточній президентській гонці у когось ще?

Теоретично так. Анатолій Гриценко може спробувати відсунути від третьої позиції Тимошенко або Порошенко. Що для цього потрібно? Вирішити проблему ім'я якої Садовий (у них єдине електоральне поле і які зараз працюють один проти одного).

Як повідомляють СМІ: Анатолій Гриценко та Андрій Садовий постійно спілкуються з приводу можливого об'єднання напередодні виборів і не мають конфліктів між собою. «У нас була розмова з Садовим, як, виходячи з нинішньої ситуації, двом командам зробити, щоб був переможний варіант і на президентських, і на парламентських, і на місцевих виборах, щоб змінити країну. Ми в контакті, конфліктів між нами немає», - завив Гриценко.

Це не перша спроба Гриценко порозумітися. Перші спроби об'єднання були у травні минулого року. Садовий промовчав, а потім сказав «ні». Чому? Амбіції взяли гору над здоровим глуздом? Але ситуація демонструє: рейтингу не вистачає навіть на те, аби побороти Гриценко. Результати опитування свідчать: з такими цифрами ані президентства, ані нового складу ВРУ не побачити.

Гриценко запропонував Садовому наприкінці лютого - хтось повинен зняти свою кандидатуру на користь іншого: «Я сказав: якщо ми бачимо, що у вас реальний шанс перемогти, а у мене його немає, я не буду поліцейським, що лежить. Якщо навпаки, то давайте навпаки. Тоді це буде чесно. Ми шукаємо рішення, до кінця лютого це питання відкрите».

У теперішній ситуації знімати кандидатуру доведеться Садовому. Чи вистачить мужності? А якщо так, то на «користь» кого?

Минулого тижня агентства повідомляли, що для «координації» зусиль зустрілися Садовий і Тимошенко. «Прекрасна зустріч була. Говорили про те як протидіяти фальсифікаціям, як протидіяти агресії терору, який сьогодні здійснюється у виборчій кампанії», - заявила Тимошенко.

Вона не виключила що можлива «координація» з Садовим під час парламентських виборів: «тому що країна повинна мати альтернативу, з кого вибирати».

Що криється за словом «координація»: «об'єднання» під час «парламентських» виборів, а зараз «знятися» на користь Тимошенко?

Тимошенко наголосила: «координація – правильне слово». Кого обере Садовий? З ким у нього більше шансів потрапити у новий склад ВРУ? Рішення буде не простим...

Сергій ОСОЛОДКІН