Реорганізація обласного палацу молоді не понесе за собою скорочень працівників

На цьому наголосила директор Департамент культури, туризму та курортів облдержадміністрації, під час прес-конференції щодо питання оптимізації обласних закладів культури, що знаходяться у Херсоні.

Зазначений захід відбувся 03 грудня в обласному Палаці молоді і студентів. Серед присутніх були представники обласної ради, керівництво обласних закладів культури та творчих колективів Палацу молоді.

Причиною організації прес-конференції стало занепокоєння та нерозуміння працівниками обласного Палацу культури щодо питання реорганізації зазначено закладу.

Роз'яснюючи основні моменти нагального питання, Світлана Думинська повідомила, що вже зроблено проектно-кошторисну документацію на яку з обласного бюджету виділено 500 тис.грн.

«В філармонії є 32 працюючих колективи, серед яких 7 мають звання народних. Працює лише одна третина приміщення. Лише на фасадній частині є вікна, а з інших сторін немає ні вікон, ні дверей. Колективам доводиться працювати по черзі у двох кімнатах. Тому потрібно рухатись далі, на шляху до повної реставрації приміщення для обласної філармонії», - зазначила Світлана Думинська.

Також вона додала, що в результаті злиття двох закладів культури, скорочення штату не відбуватиметься, а діючі колективи і працівники залишаться на місцях.

Нагадаємо, що питання про реорганізацію КЗ «Палац молоді та студентів» шляхом приєднання до КЗ «Палац культури» розглядали 29 листопада на засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління об'єктами комунальної власності.

Наступне засідання, де розглядатиметься зазначене питання відбудеться 04 грудня.