Херсонцям пропонують «свіженьку» партію

Херсонцям пропонують «свіженьку» партію

Буквально два дні тому я писав, що у херсонців є шанс стати членами нової партії власником якої стала Надія Савченко, як Мінюст знову радує – там зареєстрували ще одні «свіженьку» політичну партію «Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі».

Точніше партія як би й не нова, а от назва насправді свіжа: з Саакашвілі партія «Рух нових сил» отримала нову назву.

Нагадаю, що ще у травні політичній силі було відмовлено у реєстрації зміни назви через те, що у пакеті документів, за заявою Мінюсту, був відсутній один з основних документів: там не було письмової згоди самого Міхеїла Саакашвілі на те, що його ім'я може бути використано у назві політсили.

Окремі політики начебто намагалися використати ситуацію у власних інтересах.

Мінюст з цього приводу навіть був змушений заявити: «Представникам політичних сил не варто здійснювати політичний тиск на наше відомство. Ми не піддаємося на такого роду маніпуляції і діємо виключно на основі повного дотримання законодавства».

Ситуація нагадувала класичний анекдот: хтось, у когось, щось вкрав. З цього приводу між власником партії та міністром юстиції навіть відбулася мовна «дуель»: «Ви нас обікрали, ви у нас забрали партію» - «Ви повинні йти в суд», - дорікали один одному Саакашвілі та Петренко.

Нагадаю, що тоді Саакашвілі звинувачував Петренко в тому, що він «вкрав» партію – зареєстрував іменну назву, не маючи на те згоди самого Саакашвілі. Тепер, здається, конфлікт вичерпаний – в Україні з'явилася ще одна іменна партія.

Цікава метушня. Невже насправді час «Ч» (перевибори) стрімко наближається?

Сергій ОСОЛОДКІН