В Скадовському районі Устінов вже все «поробив...»?

В Скадовському районі Устінов вже все «поробив...»?

«Органам місцевого самоврядування створені усі умови для самостійного розвитку», - заявив голова Скадовської районної державної адміністрації Єгор Устинов, звертаючись до сільських, селищних та міських голів Скадовщини, які взяли участь у обласній селекторній нараді.

Голова райдержадміністрації наголосив, що наразі, більша частина бюджетних надходжень сконцентровані саме в місцевих бюджетах, які тепер (!) ...мають реальний ресурс для реформування і розвитку.

«На сьогоднішній день більша частина бюджету залишається в місцевих громадах. Ось вам реальні механізми для роботи. Тепер не треба бігати випрошувати дотацій...» - сказав Єгор Устинов, звертаючись до сільських, селищних та міських голів Скадовського району.

Також, голова райдержадміністрації акцентував увагу присутніх на необхідності покращити роботу щодо інформатизації населення і благоустрою територій.

На засіданні після обласної селекторної наради голова районної державної адміністрації та голови місцевих рад обговорювали питання щодо участі Скадовщини в обласному інноваційному проекті «Територія майбутнього». В рамках цього проекту сільські ради, які візьмуть участь пройдуть відбір на фінансування і розвиток так званих «точок економічного зростання», тобто тих підприємств, або природньо-рекреаційних умов, завдяки яким стане можливий економічний і соціальний розвиток місцевої громади.

От тільки у журналістів одного з херсонських сайтів виникло закономірне питання «Наскільки привабливим для сільських рад буде перспектива працювати на наповнення місцевого бюджету, а не віддавати збори в державну казну, щоб потім чекати від неї подачок»?

P.S. Але навряд чи такі «дрібнички» цікавлять чиновників Херсонщини – деякі з них давно вже «відірвалися від землі» і живуть на «територіях майбутнього»... Хоча, якраз в Скадовському районі «від землі» відірвалися ще не всі.

За матеріалами офіційного сайту Скадовського району