Коли ж будемо обирати?

Як повідомила нашу редакцію народний депутат від Компартії України, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Ольга Михайленко, Комітет розглянув питання щодо призначення проведення дострокових виборів Херсонського міського Голови і рекомендував ВРУ призначити їх на 2 червня 2013 року.

Але через те, що минулого тижня «опозиція» продовжувала активно блокувати ВРУ, депутати не змогли проголосувати відповідний проект рішення.

Комітет, минулої п'ятниці, знову розглянув дане питання і рекомендував Верховній Раді, відповідно до ч.3, ст. 14, ч.1, ст.15 ЗУ «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» призначити вибори Херсонського міського Голови на 9 червня 2013 року.

У разі, якщо робота ВРУ буде й надалі заблокованою, і депутати на зможуть приймати рішення, то наступними датами, рекомендованими Комітетом для проведення виборів у Херсоні, запропоновано: 16, 23 або 30 червня 2013 року, в залежності від того, коли питання буде розглядатися у сесійній залі.

Наразі, якщо у період до 3 травня 2013 року, ВРУ не проголосує цей проект рішення через те, що її робота буде заблокована, то й сама Верховна Рада може втратити свої повноваження, адже, відповідно до Конституції України, якщо Рада не працює впродовж 30 днів, то Президент має право розпустити чинний Парламент.

У разі, якщо таке станеться, то виборів Херсонського міського Голови доведеться чекати щонайменше до жовтня - листопада 2013 року.

Сергій Осолодкін//Акценти № 10(313) 10.04.13

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net