До місцевих бюджетів області надійшло 184,8 млн грн

До загального фонду місцевих бюджетів області станом на 01 березня 2013 року надійшло 184,8 млн грн власних та закріплених доходів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 10,1 млн грн (5,8%), повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на Департамент фінансів обласної державної адміністрації.

З державного бюджету місцевими бюджетами області отримано 322,0 млн грн дотації вирівнювання, із якої обласний бюджет отримав 105,5 млн грн.

За лютий поточного року в області виплачено 183,0 млн грн (0,9 місячного фонду) заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

З обласного бюджету за лютий поточного року головним розпорядникам коштів перераховано 72,8 млн грн бюджетних коштів для проведення видатків по заробітній платі з нарахуваннями, оплаті енергоносіїв й інших комунальних послуг, виплаті стипендій, придбанню медикаментів та продуктів харчування, на здійснення інших поточних видатків.

Крім того, проведено фінансування субвенцій на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів на:

- надання екстреної (швидкої) медичної допомоги населенню області – 4,6 млн грн;

- покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення – 0,9 млн грн;

- на утримання Чаплинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей у Херсонській області – 0,1 млн грн.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net