У Скадовському районі на освіту виділили понад 1,5 млн грн

У 2012 році на реалізацію освітніх програм зі Скадовського районного бюджету було виділено 1599,543 грн (на 6% більше порівняно з 2011 роком) . На поліпшення матеріально-технічної бази шкіл Скадовського району було витрачено 1,3 млн грн, що на 52% більше у порівнянні з 2011 роком, повідомляє прес-служба ОДА.

Навчальні заклади району отримали 54 комп'ютера на суму 251,653 тис. грн. Це дозволило створити у Скадовській гімназії, Лазурненській, Володимирівській, Красненській та Новомиколаївській школах науково-комп'ютерні комплекси.

За рахунок виділених коштів встановлені енерогосберігаючі вікна забезпечили тепло і затишок у Радгоспненській, Лазурненській, Вишневській, Красненській, Володимирівській, Новомиколаївській школах, Скадовській школі № 3 та Скадовській гімназії. У Скадовській гімназії був відкритий актовий зал, придбано нові котли та забезпечений ремонт котельні Лазурненської школи, забезпечений капремонт покрівлі Скадовської школи № 2.

Влада району дбає і про харчування школярів. На його забезпечення під час навчального процесу для учнів перших-других класів витрачено 1148,6 тис. грн. Крім цього, було придбано холодильне та технологічне обладнання для шкільних їдалень на суму 127 тис. грн.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net