У Скадовському районі на освіту виділили понад 1,5 млн грн

У Скадовському районі на освіту виділили понад 1,5 млн грн

У 2012 році на реалізацію освітніх програм зі Скадовського районного бюджету було виділено 1599,543 грн (на 6% більше порівняно з 2011 роком) . На поліпшення матеріально-технічної бази шкіл Скадовського району було витрачено 1,3 млн грн, що на 52% більше у порівнянні з 2011 роком, повідомляє прес-служба ОДА.

Навчальні заклади району отримали 54 комп'ютера на суму 251,653 тис. грн. Це дозволило створити у Скадовській гімназії, Лазурненській, Володимирівській, Красненській та Новомиколаївській школах науково-комп'ютерні комплекси.

За рахунок виділених коштів встановлені енерогосберігаючі вікна забезпечили тепло і затишок у Радгоспненській, Лазурненській, Вишневській, Красненській, Володимирівській, Новомиколаївській школах, Скадовській школі № 3 та Скадовській гімназії. У Скадовській гімназії був відкритий актовий зал, придбано нові котли та забезпечений ремонт котельні Лазурненської школи, забезпечений капремонт покрівлі Скадовської школи № 2.

Влада району дбає і про харчування школярів. На його забезпечення під час навчального процесу для учнів перших-других класів витрачено 1148,6 тис. грн. Крім цього, було придбано холодильне та технологічне обладнання для шкільних їдалень на суму 127 тис. грн.