На Херсонщині зменшилась сума заборгованості з виплати заробітної плати

У 2012 року середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій становила 2269 грн, а загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати за 2012 рік зменшилася на 22,1% , або на 4,9 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ОДА із посиланням на головне управління статистики у Херсонській області.

У січні 2013 року субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначено 826 сім'ям. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 160,3 тис. грн та середня сума на одну сім'ю у січні поточного року становила 194,1 грн. Крім того, 17,9 тис. сімей отримували субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на суму 3,6 млн грн.

У січні місяці поточного року 4 сім'ям було призначено субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу та твердого палива готівкою. Загальна сума призначених субсидій за цей період склала 5,1 тис. грн та 153 сім'ї отримали субсидії готівкою на суму 156,7 тис. грн.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net